Безшовні натяжні стелі

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ

Безшовні натяжні стелі поєднують витонченість та практичність, щоб вони могли зачарувати навіть найгострішого клієнта своєю красою. Вони отримали цю назву через те, що вони можуть заблокувати простір стелі до п’яти метрів у ширину без будь -яких швів. Оскільки тканина розроблена в рулонах заздалегідь визначеної ширини, щоб створити безшовну стелю, вам потрібно лише вибрати потрібний розмір. У випадку, коли ширина кімнати настільки велика, що навіть найширший рулон не підходить, тоді професіонали, встановлюючи структуру, роблять крихітний ледь помітний суглоб.

Властивості безперебійних стель

Цей тип розтяжних структур характеризується такими якостями:

  • Підвищений рівень міцності (це досягається за допомогою поліуретану у виробництві поліуретану, який відомий своєю довговічністю та гнучкістю)
  • Відсутність швів (через які він застрахований деформацією, створюючи абсолютно плоску поверхню)
  • Екологічна доброзичливість (такі полотна виготовлені з щільного ткацтва та рівномірного розміщення нитків, тому безшовні стелі проходять повітря, без відсутності вологи)

  • Водна стійкість (їм дозволяється встановлювати у ванних кімнатах, басейнах або душах)
  • Висока пожежна безпека
  • зручність та простота експлуатації (внаслідок того, що таку стелю замочують у двосторонньому полімерному просоченні, йому не страшні порізи, проколи, затоплення та проникнення сонячного світла)
  • можливість монтажу безшовної стелі з цифровим малюнком або фарбування в будь-яке забарвлення (при необхідності до 5 разів), а широка гамма кольорів гарантує чудову комбінацію з будь-яким дизайном квартири

Що потрібно знати при встановленні безперебійних розтяжок?

Додатковою перевагою цього типу стелі є той факт, що немає необхідності рухати меблі або хвилюватися, що вона буде зіпсована під час встановлення. З часом процес встановлення займає не більше двох годин, і результат, безумовно, сподобається вам його дивовижним виглядом. Встановлення полотна відбувається з відступом від базової стелі на 3-4 сантиметри, що є важливим для здійснення необхідних комунікацій. Крім того, цей простір можна використовувати для встановлення шуму та теплоізоляції. безшовні стелі додаються в профілі з сильними деталями, що дозволяє встановити будь -які освітлювальні світильники. Цей тип стельового покриття – це не лише приємні ціни, високоякісні матеріали, але й унікальний оригінальний стиль вашої квартири.
безшовні стельні стелі . kyiv – тільки lak studio !

Консультації по телефону

(068) 777-12-87      (066) 111-74-84

безшовні натяжні стелі. Безшовні стельні стелі Києв. Безшовні стелі